Istnieje opinia że "oczy są zwierciadłem duszy". Dlatego warto zadbać o ich oprawę! Obok ust, to najistotniejszy element naszej twarzy. Idealny łuk brwiowy, piękne i długie rzęsy nadadzą Twojemu spojrzeniu nowego wymiaru. U nas zrealizujesz te marzenia.

Lifting botox laminacja rzęs Ellebana

Jest to zabieg, który podkreśli spojrzenie, pozwoli uzyskać  efekt optycznie dłuższych i podkręconych rzęs. Polecany jest szczególnie paniom , ktore maja proste rzesy.
Zabieg polega na uniesieniu rzęs u nasady i ich podkręceniu. Dzięki zastosowaniu środków regenerujących, jest delikatny dla naturalnych rzes.
Efekt utrzymuje sie 6-8 tygodni.
W trakcie zabiegu wykonuje się również koloryzacje, która ma podkreślić kolor. Na koniec zabiegu nakłada sie botox , w celu wzmocnienia i pogrubienia rzęs.

Henna Brown

Chcesz cieszyć się piękną stylizacją  brwi na dłużej?  Brown Henna  to alternatywa dla henny tradycyjnej. Utrzymuje się na skórze do 14 dni a na włoskach do 6 tygodni. Henna powstaje tylko z naturalnych składników, które pozytywnie działają na jakość i kondycje włosa. A jej głównym składnikiem jest  roślina - lawsonia.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Polega na optycznym zwiększeniu objętości rzęs co doskonale sprawdza się szczególnie, gdy nasze naturalne są słabe i jasne. Cieszą się co raz większą populanością i z powodzeniem zastępują codzienny makijaż. 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij